Skip to content

לא רק פינוק. עיסוי יכול לרפא

אני מספקת מגוון רחב של סוגי טיפולים תוך מתן דגש לפי אופיה של המטופלת
אני שמה את חווית המטופלת כערך עליון, תוך הקפדה על זמינות מרבית והתאמת מעטפת טיפולית אישית

לחצי על התמונה כדי לראותה

עיסוי רפואי, שוודי או רקמות עמוק

העיסוי הקלאסי מבוסס על מספר טכניקות קבועות ולרוב מדובר בטיפול גוף כללי. בעיסוי רפואי המטרה היא לפתור בעיה קלינית/אורטופדית של מטופל, אינו מבוסס על טכניקה קבועה ולרוב מתמקד באזור אחד או שניים בעייתיים.

הטיפול בעיסוי רפואי מוכר כטיפול עמוק ויסודי היכול להתמודד עם מצבים מורכבים הכוללים שיקום וטיפול ממושך ומובנה במצבים כרוניים. באופן כללי גם אנשים בריאים יכולים להפיק תועלת מהטיפול. לעיתים רמת מתח גבוהה אינה באה לידי ביטוי בכאב, אולם רמת מתח גבוהה לאורך זמן יוצרת שינויים ברקמה הגורמים לנזק היוצר פתולוגיה (בעיה).

עיסוי שבדי הוא הבסיס לרפואי ומהווה הכנה פיזיולוגית של הגוף ונפשית של המטופל.

כאבים כרוניים/אקוטיים מתבטאים לעיתים בטריגר פוינטס (נקודות רגישות). טיפול בנקודות אלה עשוי להקל משמעותית על כאבים באזורים בעייתים כמו גב עליון ותחתון, צוואר, שכמות, שוק.

עיסוי רפואי מהווה שיקום ויכול להקל על כאבים במקרים של :פריצת/בלט דיסק צווארית או מותנית, דלקות באזורים שונים כמו כתפיים, שכמות, מרפק, פציעות ספורט, שינויים ניווניים ועוד. מאחר וטיפול זה נותן מענה למצבים מורכבים וממושכים, מומלץ לטפל בבעיה במסגרת סדרת טיפולים. טיפול בודד או שניים לא יעילים במקרים הנ”ל.

עיסוי אבנים חמות

עיסוי אינדיאני עתיק יומין זה, הוא כיום אחד הפופולרים והמפנקים שבעיסויים. האבן החמה על הגוף המשוח בשמן מביאה איתה רוגע, הרפיה ותחושת פינוק אמיתית. אבני הבזלת החמות מכילות מינרלים רבים ובינהם גם מינרל הנקרא מגנטיט ולו תכונות מיגנוט. האינדיאנים האמינו שתכונות אלו מאפשרות ספיחה של כוחות שלילים ורעלים מהגוף והשרירים.

טיפול באבנים חמות טוב לשרירים כואבים/תפוסים, מרחיב את כלי הדם ובכך מאפשר זרימת דם ואספקת חמצן לאזורים הנגועים ובכך משחרר את חומצות החלב הנתקעות לעיתים בשרירים. בנוסף, החום מעלה את סף הרגישות העיצבית, ובכך מאפשר להפיג טונוס שרירים מתוח הנובע מסטרס.

עיסוי רגליים תאילנדי

עיסוי רגליים תאילנדי, ממריץ ומחייה אך גם מרגיע, המיקוד בעיסוי הוא כפות רגלים ועד השוקיים, המטפלת תעסה את רגליכים באמצעות הידיים ומכשיר שעשוי מעץ על ידי הנעת הרגליים וטיפול בשרירי הרגלים והשוקיים

עיסוי אנטי צלוליטיס

זה לא סוד שלנשים רבות צלוליט הפך לבעיה אמיתית. כדי להתגבר עליה, טיפול בצלוליט (כולל גם הגורמים שלו ) חייב להיות פעיל ומקצועי.

צלוליט מתרחש כאשר קיימת בעיה בזרימת הדם ובעיה בניקוז רעלים באזורים מסוימים בגוף בהם קיימים תאי שומן. רקמת הקלוגן היא רקמה שמחברת בין התאים ובמקרים אלה היא משנה את צורתה ונכנסת לתאים עצמם. באופן זה התאים גדושים מאוד ונצמדים לשכבת העור העליונה.

העיסוי מתמקד בשיפור משמעותי של מערכות כלי הדם וזרימת נוזלי הלימפה. 
שילוב טכניקות, לישה, סחיטה ומתיחה מיועדות לעידוד זרימת דם תקינה, ניקוז פיקדונות הפסולת (תאי שומן), מזרז את תהליכי המטבוליזם ממרחב בין תאי ומוריד נפיחות ובצקות. 
 
לתוצאה מקסימלית מומלצת סידרת טיפולים.

עיסוי פנים

עיסוי פנים נגד קמטים מביא עימו יתרונות רבים – תנועות העיסוי מגבירות את זרימת הדם, מה שהופך את העור לחי ובריא יותר, הלחיצות באזורים השונים של הפנים מסייעות לפיזור עודפי נוזלים והצטברויות שונות ולהמרצת ייצור קולגן, העור נעשה גמיש וכל התחושה רעננה יותר, מה גם שעיסוי הפנים הוא גם פינוק שעוזר לנו לקחת פסק זמן מרעשי היומיום.

קצת עליי

אני מספקת מגוון רחב של סוגי טיפולים תוך מתן דגש לפי אופיה של המטופלת.
אני שמה את חווית המטופלת כערך עליון, תוך הקפדה על זמינות מרבית והתאמת מעטפת טיפולית אישית. 

בוגרת מכון ווינגגיט בשיטת MFR, S.C.S בעלת תעודת מעסה רפואי בכיר, עיסוי ספורטאים, הנעת מפרקים J.M, עיסוי רקמות עמוק,עיסוי אנטי צלוליטיס ועיסוי פנים.

מחירון

פירוט מלא של מחירון העיסויים השונים

עיסוי פנים

ש"ח 150 45 דקות

עיסוי אנטי צלוליטיס

ש"ח 250 60 דקות

עיסוי רגליים תאילנדי

ש"ח 200 60 דקות

עיסוי אבנים חמות

ש"ח 250 75 דקות

עיסוי רפואי שוודי​,רקמות

ש"ח 200 60 דקות

מנוי – עשרה מפגשים עיסוי אנטי צלוליטיס 2250 ש”ח 60 דקות כ”א

מנוי – עשרה מפגשים עיסוי רפואי 1800 ש”ח 60 דק כ”א

יצירת קשר

צרי איתי קשר עוד היום לקביעת מועד לאבחנה וטיפול

צרי קשר בוואטסאפ כדי לקבל מענה מהיר ואיכותי.
אני עונה תוך שעה מרגע פנייתך.
אשמח לשמוע ממך במהרה!